MASZ PYTANIA?

  570 270 470
 gabinet@mikrostomart.pl

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ SPECJALISTÓW

Najważniejszym celem działań naszego zespołu jest satysfakcja i zadowolenie pacjenta. Poszanowanie praw Pacjenta, wybór właściwej i zawsze najlepszej metody leczenia jest dla nas sprawą kluczową. Dbamy o wyjątkowy komfort naszych pacjentów.

Elżbieta Nowosielska

HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA, właściciel

Zawsze uśmiechnięta i wesoła Pani Ela :) Najweselsza i najbardziej pogodna osoba w naszym zespole. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Higienistka stomatologiczna z pasją, a zarazem menadżer gabinetu. Dzięki jej zaangażowaniu organizacja pracy gabinetu nie ma sobie równych. Pacjenci, zarówno Ci najmłodsi, jak i mniej młodsi kochają jej pogodne podejście do życia i pracy. Swoją empatią potrafi uspokoić i przekonać do leczenia nawet najbardziej zestresowanych Pacjentów. Dba o dobre samopoczucie pacjenta stwarzając przyjazną atmosferę w gabinecie oraz poczucie bezpieczeństwa. Jak napisała jedna z Pacjentek, dzięki jej zaangażowaniu atmosfera w naszym gabinecie jest wspaniała i niepowtarzalna:)

Swoją wiedzę i umiejętności zdobyła na kierunku higienistka stomatologiczna w Szkole Policealnej TEB Edukacja, a stale poszerza na kierunkowych kursach i szkoleniach specjalizacyjnych.

Marcin Nowosielski

LEKARZ DENTYSTA, właściciel

Absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu w 2013 r. na kierunku lekarsko - dentystycznym oraz lekarskim. Człowiek z pasją i powołaniem do stomatologii, dla którego każdy dzień jest nowym wyzwaniem, a trudne przypadki nie stanowią problemu, tylko wyzwanie. 

CZYTAJ WIĘCEJ


Lekarz stomatolog, entuzjasta endodoncji mikroskopowej, leczenia protetycznego prowadzonego w powiększeniu, implantologii stomatologicznej oraz stomatologii laserowej. Dzięki temu leczenie stomatologiczne prowadzone jest w najdokładniejszy z możliwych sposobów, a zastosowanie tylko najlepszych i najnowocześniejszych materiałów pozwala uzyskać najpewniejsze i najbardziej przewidywalne efekty leczenia.

Praktykę zawodową zdobywał w najlepszych gabinetach regionu, by uzyskaną wiedzę i doświadczenie wykorzystać w rodzinnej, artystycznej praktyce dentystycznej. 


Aktywny uczestnik wielu szkoleń oraz konferencji stomatologicznych w Polsce i za granicą. Oprócz udziału w konferencjach, aktywnie publikuje efekty swojej pracy na forach branżowych dzieląc się wiedzą z innymi lekarzami.

Od 2015 roku jest członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego i Europenian Society of Endoontology.

Absolwent Curriculum Endodontycznego Polskiego Towarzystwa Endodontycznego

Od 2017 członek Polskiego Towarzystwa Stomatologii Laserowej.

W tym samym roku wprowadził jako pierwszy na Opolszczyźnie i jeden z pierwszych w Polsce standard leczenia stomatologicznego bez użycia wiertła Laserem zabiegowym Fotona LIghtwalker.

Absolwent prestiżowej Oral SUrgery Academy, gdzie poszerzał wiedzą z zakresu implantologii od najlepszych światowych specjalistów w tej dziedzinie stomatologii

Prowadzona przez nas praktyka lekarska Mikrostomart ma charakter ukierunkowany na specjalistyczne leczenie (kanałowe, protetyczne i implantologiczne) prowadzone w powiększeniu, głównie pod mikroskopem. W obecnych czasach tylko wąska specjalizacja daje szanse na perfekcyjne wykonywanie swojej pracy.

Od 2018 jako jeden z pierwszych polskich dentystów pogłębia wiedzę z zakresu stomatologii laserowej na kierunku Master Degree in Laser Dentistry na RWTH AAchen University.


Interesuje się również protetyką, chirurgią oraz implantologią. W wolnym czasie, miłośnik off-road’owej jazdy na desce snowboard’owej oraz dobrego brzmienia gitary basowej.

Zobacz Certyfikaty

Zobacz efekty pracy

Luiza Szmagara

ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA

Współpracę z Mikrostomart rozpoczęła wraz z rozpoczęciem działalności gabinetu w 2016 roku. Kieruje się zasadą „uśmiech pierwszym krokiem do sukcesu”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Luiza jest osobą dokładną, sumienną i opanowaną. Dba o dobre samopoczucie Pacjentów. Praca w gabinecie stomatologicznym sprawia jej ogromną radość.

Ostatnio pochłoną ją świat endodoncji, skończyła szkolenie i teraz dumnie może asystować przy endodoncji mikroskopowej.

To nie koniec nasza asystentka ma już ambicje na dalsze kursy i szkolenia stomatologiczne  więcej opowiemy wam już wkrótce…

Marta Szczekan

HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA

Absolwentka policealnej szkoły TEB Edukacja – kierunek asystentka stomatologiczna. Obecnie kontynuuje naukę na kierunku higienistka stomatologiczna.

 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nasza zdolna Marta fascynuje się asystowaniem przy zabiegach implantologicznych.

Ukończyła kurs ,teraz może pochwalić się dyplomem z profesjonalnej asysty implantologicznej.

Marta jest osobą otwartą, nastawioną na rozwój, dba by pacjenci czuli się w gabinecie komfortowo.

Pracę w naszym gabinecie podjęła we wrześniu 2017 r.