MASZ PYTANIA?

  570 270 470
 gabinet@mikrostomart.pl

Pogotowie stomatologiczne 24h!

Szanowny Pacjencie, jeśli trafiłeś na tą stronę bo szukasz pomocy, kliknij tutaj! 
Dzwoń do nad dopiero po szczegółowym zapoznaniu się z treściami zawartymi na powyższej podstronie!
Nie świadczymy usług na NFZ.

 

 

Leczenie pod mikroskopem

Mikroskop pozwala stomatologowi dostrzec wszystko to, co nie jest widziane gołym okiem, a więc odkryć „ukryty” lub zarośnięty kanał zębowy, a następnie udrożnić go. 
Pozwala również na zlokalizowanie i usunięcie złamanego narzędzia z kanału!

W gabinecie Mikrostomart stosujemy

Najnowocześniejsze technologie dostępne obecnie w stomatologii
Skaner wewnątrzustny, drukarka 3d, lasery, obrazowanie 3d, laboratorium protetyki cyfrowej i wiele, wiele innych...
Wszystko po to aby jak najlepiej, najszybciej i najdokładniej przeprowadzić Państwa przez proces terapeutyczny

 

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ SPECJALISTÓW

Najważniejszym celem działań naszego zespołu jest satysfakcja i zadowolenie pacjenta. Poszanowanie praw Pacjenta, wybór właściwej i zawsze najlepszej metody leczenia jest dla nas sprawą kluczową. Dbamy o wyjątkowy komfort naszych pacjentów.

Elżbieta Nowosielska

HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA, właściciel

Zawsze uśmiechnięta i wesoła Pani Ela :) Najweselsza i najbardziej pogodna osoba w naszym zespole. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Higienistka stomatologiczna z pasją, a zarazem menadżer gabinetu. Dzięki jej zaangażowaniu organizacja pracy gabinetu nie ma sobie równych. Pacjenci, zarówno Ci najmłodsi, jak i mniej młodsi kochają jej pogodne podejście do życia i pracy. Swoją empatią potrafi uspokoić i przekonać do leczenia nawet najbardziej zestresowanych Pacjentów. Dba o dobre samopoczucie pacjenta stwarzając przyjazną atmosferę w gabinecie oraz poczucie bezpieczeństwa. Jak napisała jedna z Pacjentek, dzięki jej zaangażowaniu atmosfera w naszym gabinecie jest wspaniała i niepowtarzalna:)

Swoją wiedzę i umiejętności zdobyła na kierunku higienistka stomatologiczna w Szkole Policealnej TEB Edukacja, a stale poszerza na kierunkowych kursach i szkoleniach specjalizacyjnych.

Marcin Nowosielski

LEKARZ DENTYSTA, właściciel

Absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu w 2013 r. na kierunku lekarsko - dentystycznym oraz lekarskim. Człowiek z pasją i powołaniem do stomatologii, dla którego każdy dzień jest nowym wyzwaniem, a trudne przypadki nie stanowią problemu, tylko wyzwanie. 

CZYTAJ WIĘCEJ


Lekarz stomatolog, entuzjasta endodoncji mikroskopowej, leczenia protetycznego prowadzonego w powiększeniu, implantologii stomatologicznej oraz stomatologii laserowej. Dzięki temu leczenie stomatologiczne prowadzone jest w najdokładniejszy z możliwych sposobów, a zastosowanie tylko najlepszych i najnowocześniejszych materiałów pozwala uzyskać najpewniejsze i najbardziej przewidywalne efekty leczenia.

Praktykę zawodową zdobywał w najlepszych gabinetach regionu, by uzyskaną wiedzę i doświadczenie wykorzystać w rodzinnej, artystycznej praktyce dentystycznej. 


Aktywny uczestnik wielu szkoleń oraz konferencji stomatologicznych w Polsce i za granicą. Oprócz udziału w konferencjach, aktywnie publikuje efekty swojej pracy na forach branżowych dzieląc się wiedzą z innymi lekarzami.

Od 2015 roku jest członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego i Europenian Society of Endoontology.

Absolwent Curriculum Endodontycznego Polskiego Towarzystwa Endodontycznego

Od 2017 członek Polskiego Towarzystwa Stomatologii Laserowej.

W tym samym roku wprowadził jako pierwszy na Opolszczyźnie i jeden z pierwszych w Polsce standard leczenia stomatologicznego bez użycia wiertła Laserem zabiegowym Fotona LIghtwalker.

Absolwent prestiżowej Oral Surgery Academy, gdzie poszerzał wiedzą z zakresu implantologii od najlepszych światowych specjalistów w tej dziedzinie stomatologii

Prowadzona przez nas praktyka lekarska Mikrostomart ma charakter ukierunkowany na specjalistyczne leczenie (kanałowe, protetyczne i implantologiczne) prowadzone w powiększeniu, głównie pod mikroskopem. W obecnych czasach tylko wąska specjalizacja daje szanse na perfekcyjne wykonywanie swojej pracy.

Od 2018 jako jeden z pierwszych polskich dentystów pogłębiał wiedzę z zakresu stomatologii laserowej na kierunku Master Degree in Laser Dentistry na RWTH AAchen University. W 2021 roku uzyskał z wyróżnieniem jako drugi w Polsce, a zarazem najmłodszy w kraju dentysta tytuł "Master of Science in Lasers in Dentistry"

Interesuje się również protetyką, chirurgią oraz implantologią. Prywatnie mąż Elżbiety oraz ojciec małego Michaela i Lily, z którymi stara się spędzać jak najwięcej czasu. W wolnym czasie, miłośnik off-road’owej jazdy na desce snowboard’owej oraz dobrego brzmienia gitary basowej, a także YouTuber i bloger amator edukujący pacjentów na kanale "Marcin Nowosielski" oraz na blogu nowosielski.pl

Zobacz Certyfikaty

Zobacz efekty pracy

Litewka Justyna

ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA

Absolwentka policealnej szkoły TEB w Opolu na kierunku asystentka stomatologiczna. Pracę asystentki stomatologicznej rozpoczęła w zeszłym roku. Ale swoje doświadczenie doskonali dalszą nauką, wciąż ponosząc swoje kwalifikacje i umiejętności na szkoleniach. Niedawno rozpoczęła naukę na kierunku higienistka stomatologiczna.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wykonuje swoje zadania zgodnie z aktualnymi procedurami higienicznymi i wytycznymi światowych organizacji. 

Lubi pracować z pacjentem. Jest miłośniczką tańca. Zawsze życzliwa i uśmiechnięta.

 

Marta Szczekan

HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA

Absolwentka policealnej szkoły TEB Edukacja – kierunek asystentka stomatologiczna oraz higienistka stomatologiczna.

 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nasza zdolna Marta fascynuje się asystowaniem przy zabiegach implantologicznych.

Ukończyła kurs ,teraz może pochwalić się dyplomem z profesjonalnej asysty implantologicznej.

Marta jest osobą otwartą, nastawioną na rozwój, dba by pacjenci czuli się w gabinecie komfortowo.

Pracę w naszym gabinecie podjęła we wrześniu 2017 r.

Joanna Garboś

ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA

Absolwentka Uniwersytetu Opolskiego oraz Wyższej Szkoły Zarządzania we Wrocławiu. Aktualnie uczęszcza do Policealnej Szkoły Medycznej na kierunku: Asystentka stomatologiczna.
Ciągle podnosi swoje kwalifikacje na szkoleniach min. "doskonała obsługa pacjenta", aby jak najlepiej zrozumieć potrzeby Pacjenta.
Największą satysfakcję w pracy sprawia jej zadowolenie i uśmiech pacjenta po wizycie, chętnie dba o komfort i bezpieczeństwo podczas wizyt pacjentów. Lubi pracę z ludźmi. W empatyczny sposób podchodzi do Pacjentów, stara się każdego zrozumieć i pomóc. Jest konsekwentna w działaniu i wytrwale dąży do celu. Stara się znaleźć rozwiązanie w każdej nawet trudnej sytuacji.

W wolnym czasie aktywnie spędza czas, interesując się podróżami oraz wędrówkami górskimi.