MASZ PYTANIA?

  570 270 470
 gabinet@mikrostomart.pl

Radiowizjografia cyfrowa

Dysponujemy kompleksową możliwością cyfrowej diagnostyki rentgenowskiej, zarówno zdjęć punktowych wewnątrzustnych, skrzydłowo - zgryzowych jak i zdjęć pantomograficznych i stawów skroniowo - żuchwowych. 

Leczenie pod mikroskopem

Mikroskop pozwala stomatologowi dostrzec wszystko to, co nie jest widziane gołym okiem, a więc odkryć „ukryty” lub zarośnięty kanał zębowy, a następnie udrożnić go. 
Pozwala również na zlokalizowanie i usunięcie złamanego narzędzia z kanału!

Nowoczesny sprzęt stomatologiczny

Posługujemy się tylko najwyższej klasy sprzętem medycznym (system SAF, kauter elektryczny, PIEZO), stosując najlepszej jakości materiały. Daje to gwarancję bezpieczeństwa podczas całego procesu leczenia.

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ SPECJALISTÓW

Najważniejszym celem działań naszego zespołu jest satysfakcja i zadowolenie pacjenta. Poszanowanie praw Pacjenta, wybór właściwej i zawsze najlepszej metody leczenia jest dla nas sprawą kluczową. Dbamy o wyjątkowy komfort naszych pacjentów.

Elżbieta Nowosielska

HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA, właściciel

Zawsze uśmiechnięta i wesoła Pani Ela :) Najweselsza i najbardziej pogodna osoba w naszym zespole. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Higienistka stomatologiczna z pasją, a zarazem menadżer gabinetu. Dzięki jej zaangażowaniu organizacja pracy gabinetu nie ma sobie równych. Pacjenci, zarówno Ci najmłodsi, jak i mniej młodsi kochają jej pogodne podejście do życia i pracy. Swoją empatią potrafi uspokoić i przekonać do leczenia nawet najbardziej zestresowanych Pacjentów. Dba o dobre samopoczucie pacjenta stwarzając przyjazną atmosferę w gabinecie oraz poczucie bezpieczeństwa. Jak napisała jedna z Pacjentek, dzięki jej zaangażowaniu atmosfera w naszym gabinecie jest wspaniała i niepowtarzalna:)

Swoją wiedzę i umiejętności zdobyła na kierunku higienistka stomatologiczna w Szkole Policealnej TEB Edukacja, a stale poszerza na kierunkowych kursach i szkoleniach specjalizacyjnych.

Marcin Nowosielski

LEKARZ DENTYSTA, właściciel

Absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu w 2013 r. na kierunku lekarsko - dentystycznym oraz lekarskim. Człowiek z pasją i powołaniem do stomatologii, dla którego każdy dzień jest nowym wyzwaniem, a trudne przypadki nie stanowią problemu, tylko wyzwanie. 

CZYTAJ WIĘCEJ


Lekarz stomatolog, entuzjasta endodoncji mikroskopowej, leczenia protetycznego prowadzonego w powiększeniu, implantologii stomatologicznej oraz stomatologii laserowej. Dzięki temu leczenie stomatologiczne prowadzone jest w najdokładniejszy z możliwych sposobów, a zastosowanie tylko najlepszych i najnowocześniejszych materiałów pozwala uzyskać najpewniejsze i najbardziej przewidywalne efekty leczenia.

Praktykę zawodową zdobywał w najlepszych gabinetach regionu, by uzyskaną wiedzę i doświadczenie wykorzystać w rodzinnej, artystycznej praktyce dentystycznej. 


Aktywny uczestnik wielu szkoleń oraz konferencji stomatologicznych w Polsce i za granicą. Oprócz udziału w konferencjach, aktywnie publikuje efekty swojej pracy na forach branżowych dzieląc się wiedzą z innymi lekarzami.

Od 2015 roku jest członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego i Europenian Society of Endoontology.

Absolwent Curriculum Endodontycznego Polskiego Towarzystwa Endodontycznego

Od 2017 członek Polskiego Towarzystwa Stomatologii Laserowej.

W tym samym roku wprowadził jako pierwszy na Opolszczyźnie i jeden z pierwszych w Polsce standard leczenia stomatologicznego bez użycia wiertła Laserem zabiegowym Fotona LIghtwalker.

Absolwent prestiżowej Oral SUrgery Academy, gdzie poszerzał wiedzą z zakresu implantologii od najlepszych światowych specjalistów w tej dziedzinie stomatologii

Prowadzona przez nas praktyka lekarska Mikrostomart ma charakter ukierunkowany na specjalistyczne leczenie (kanałowe, protetyczne i implantologiczne) prowadzone w powiększeniu, głównie pod mikroskopem. W obecnych czasach tylko wąska specjalizacja daje szanse na perfekcyjne wykonywanie swojej pracy.

Od 2018 jako jeden z pierwszych polskich dentystów pogłębia wiedzę z zakresu stomatologii laserowej na kierunku Master Degree in Laser Dentistry na RWTH AAchen University.


Interesuje się również protetyką, chirurgią oraz implantologią. W wolnym czasie, miłośnik off-road’owej jazdy na desce snowboard’owej oraz dobrego brzmienia gitary basowej.

Zobacz Certyfikaty

Zobacz efekty pracy

Luiza Szmagara

ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA

Współpracę z Mikrostomart rozpoczęła wraz z rozpoczęciem działalności gabinetu w 2016 roku. Kieruje się zasadą „uśmiech pierwszym krokiem do sukcesu”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Luiza jest osobą dokładną, sumienną i opanowaną. Dba o dobre samopoczucie Pacjentów. Praca w gabinecie stomatologicznym sprawia jej ogromną radość.

Ostatnio pochłoną ją świat endodoncji, skończyła szkolenie i teraz dumnie może asystować przy endodoncji mikroskopowej.

To nie koniec nasza asystentka ma już ambicje na dalsze kursy i szkolenia stomatologiczne  więcej opowiemy wam już wkrótce…

Marta Szczekan

HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA

Absolwentka policealnej szkoły TEB Edukacja – kierunek asystentka stomatologiczna. Obecnie kontynuuje naukę na kierunku higienistka stomatologiczna.

 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nasza zdolna Marta fascynuje się asystowaniem przy zabiegach implantologicznych.

Ukończyła kurs ,teraz może pochwalić się dyplomem z profesjonalnej asysty implantologicznej.

Marta jest osobą otwartą, nastawioną na rozwój, dba by pacjenci czuli się w gabinecie komfortowo.

Pracę w naszym gabinecie podjęła we wrześniu 2017 r.