MASZ PYTANIA?

  570 270 470
 gabinet@mikrostomart.pl

Radiowizjografia cyfrowa

Dysponujemy kompleksową możliwością cyfrowej diagnostyki rentgenowskiej, zarówno zdjęć punktowych wewnątrzustnych, skrzydłowo - zgryzowych jak i zdjęć pantomograficznych i stawów skroniowo - żuchwowych. 

Bezbolesne znieczulenie komputerowe

Chcąc zapewnić maksymalny komfort naszym pacjentom znieczulamy komputerowo za pomocą systemu SleeperOne!

Nowoczesny sprzęt stomatologiczny

Posługujemy się tylko najwyższej klasy sprzętem medycznym (system SAF, kauter elektryczny, PIEZO), stosując najlepszej jakości materiały. Daje to gwarancję bezpieczeństwa podczas całego procesu leczenia.

W Mikrostomart od początku stawiamy na jakość!

 

W Mikrostomart chcemy aby wizyta była zarówno dobrze przeprowadzona pod kątem medycznym oraz możliwie jak najbardziej  komfortowa dla pacjenta. 

Z tego też powodu od dawna korzystamy już ze skanera wewnątrzustnego. Także kochani, nie będziemy Was już więcej męczyć wyciskami (chyba, że będą wskazania medyczne ku temu).

 

Skaner wewnątrzustny jest to taka specjalna kamera, która przesyła od razu obraz do komputera, a my możemy zobaczyć jamę ustną pacjenta w technologii 3D. Rejestracja zwarcia pozwala nam również na obserwacje zmian jakie zachodzą u pacjentów na przestrzeni lat. Cały proces jest oczywiście dużo szybszy niż pobranie standardowych wycisków oraz przede wszystkim przyjemniejszy. Odbywa się bez użycia mas wyciskowych, a co więcej, bez dotykania zębów. Pacjent może w tym czasie zrelaksować się na fotelu oraz posłuchać miłej dla ucha melodii wydobywającej się z aparatu skanującego.

 

Stawiamy na precyzję.

Skany cyfrowe są dokładniejsze, a dzięki specjalnemu oprogramowaniu, lekarz może od razu zaprojektować pracę protetyczną oraz pokazać pacjentowi wizualizację efektu końcowego.

My za to nie musimy magazynować pudeł z modelami gipsowymi. Wszystko mamy zapisane cyfrowo z szybkim i łatwym dostępem.

 

 

Kochani!

Wyjeżdżamy na weekend majowy, także zapraszamy Was dopiero 04.05.

Odpoczywajcie!

 

 

 

Poniżej kilka słów o tym jaki system implantologiczny wybraliśmy w naszym gabinecie oraz dlaczego właśnie ten.

 

Implant zębowy to element zastępujący korzeń własnego zęba.

Dzięki jego wprowadzeniu i zintegrowaniu z kością, unikamy utraty kości, która ma miejsce zawsze po usunięciu zęba.

Dbamy o zdrowie naszych pacjentów, dlatego pracujemy na najlepszych materiałach.

W naszym gabinecie wykorzystujemy implanty z firmy NeobioTech. Jest to wiodąca marka w dziedzinie implantologii. Dowodem jest to, że implanty te wszczepiane są od przeszło 16 lat w ponad 50 krajach na świecie. System ten przeszedł wiele badań i obserwacji.  Dzięki skutecznej integracji implantu z kością i jednocześnie odpowiedniej higienie jamy ustnej, oraz regularnych wizytach kontrolnych w gabinecie stomatologicznym, wprowadzony implant może służyć pacjentowi do końca życia.

 

Implant jest to tytanowa śruba wszczepiana do kości. Wraz z biegiem czasu dochodzi do procesu osteointegracji, czyli zrastania się implantu z tkanką kostną. Pamiętajmy, że implant nie jest koroną zęba! 

 

Rozpoczynamy urlop, także

w dniach: 10.04-18.04 nasz gabinet będzie nieczynny.

Wracamy już od poniedziałku 19. kwietnia.

 

Pozdrawiamy

Zespół Mikrostomart

 

Kochani,

z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych

życzymy Wam dużo zdrowia, spokoju, czasu spędzonego w gronie najbliższych Wam osób.

Życzy

Cały zespół Mikrostomart