MASZ PYTANIA?

  570 270 470
 gabinet@mikrostomart.pl

Radiowizjografia cyfrowa

Dysponujemy kompleksową możliwością cyfrowej diagnostyki rentgenowskiej, zarówno zdjęć punktowych wewnątrzustnych, skrzydłowo - zgryzowych jak i zdjęć pantomograficznych i stawów skroniowo - żuchwowych. 

Leczenie pod mikroskopem

Mikroskop pozwala stomatologowi dostrzec wszystko to, co nie jest widziane gołym okiem, a więc odkryć „ukryty” lub zarośnięty kanał zębowy, a następnie udrożnić go. 
Pozwala również na zlokalizowanie i usunięcie złamanego narzędzia z kanału!

Nowoczesny sprzęt stomatologiczny

Posługujemy się tylko najwyższej klasy sprzętem medycznym (system SAF, kauter elektryczny, PIEZO), stosując najlepszej jakości materiały. Daje to gwarancję bezpieczeństwa podczas całego procesu leczenia.

Zabiegi z zakresu chirurgii jamy ustnej z wykorzystaniem lasera Er:YAG czy Nd:YAG? Oczywiście! I to z samymi korzyściami dla operowanego Pacjenta:)

Poczynając od najprostszych zabiegów:

1. Usunięcie zmian naczyniowych (naczyniaków) z obszaru jamy ustnej, nie wymaga nawet dotknięcia Pacjenta, gdzie klasyczna chirurgia potrafi być skomplikowana.
2. Korekta uśmiechu dziąsłowego, wydłużenie koron zębów - nie wymaga nawet podania znieczulenia, nie potrzeba wykonywać też cięcia ani szycia.
3. Podcięcie wędzideł wargi oraz języka - jak powyżej
4. Bezdotykowe leczenie chrapania - nie znieczulamy, nie tniemy, nawet nie dotykamy Pacjenta, a efekty zabiegów są porównywalne z operacjami.

Na bardziej skomplikowanych zabiegach kończąc:

5. Ekstrakcje zębów zatrzymanych - wycięcie zęba laserem z kości jest dużo mniej traumatyczne dla Pacjenta niż przy użyciu tradycyjnych instrumentów rotacyjnych
6. Dezynfekcja okolic pozabiegowych i okołozabiegowych - zarówno przy zabiegach ekstrakcji, regeneracji kości jak i implantacji - znacząco podnosi odsetek sukcesów terapeutycznych
7. Leczenie periimplantitis (zapalenia przy implantach) pozwala na uratowanie zainfekowanych i narażonych na utratę implantów.
8 Widoczna na jednym z poniższych zdjęć pozabiegowa terapia LLT Genova. Terapia światłem o odpowiedniej długości fali i niskim natężeniu stymuluje i przyśpiesza gojenie po wszelkich zabiegach chirurgicznych. Krótko i na temat: Pacjenci goją się szybciej i zażywają dużo mniej środków przeciwbólowych. Takie problemy jak suche zapalenie zębodołu po ekstrakcji są praktycznie wyeliminowane.

A na poniższych zdjęciach lek. dent. Marcin Nowosielski i asystentka Ania Załowska w akcji:)

implanty Opole

implanty Opole