MASZ PYTANIA?

  570 270 470
 gabinet@mikrostomart.pl

Pogotowie stomatologiczne 24h!

Szanowny Pacjencie, jeśli trafiłeś na tą stronę bo szukasz pomocy, kliknij tutaj! 
Dzwoń do nad dopiero po szczegółowym zapoznaniu się z treściami zawartymi na powyższej podstronie!
Nie świadczymy usług na NFZ.

 

 

Bezbolesne znieczulenie komputerowe

Chcąc zapewnić maksymalny komfort naszym pacjentom znieczulamy komputerowo za pomocą systemu SleeperOne!

Nowoczesny sprzęt stomatologiczny

Posługujemy się tylko najwyższej klasy sprzętem medycznym (system SAF, kauter elektryczny, PIEZO), stosując najlepszej jakości materiały. Daje to gwarancję bezpieczeństwa podczas całego procesu leczenia.

Kochani ostatnie dwa dni pracy i upragniony urlop przed nami więc przez dłuższy czas nie będzie żadnych zębowych ciekawostek więc dzisiaj coś motywującego:)

Pamiętajcie, ze nigdy nie jest za późno na zmiany, nigdy nie jest tak źle żeby nie dało się tego naprawić. To samo tyczy się zębów i leczenia stomatologicznego. Na co dzień razem z Naszymi Pacjentami mierzymy się z różnymi sytuacjami - zarówno tymi prostszymi jak i tymi trudniejszymi.

Te trudniejsze są wypadkową wielu czynników - choroby próchnicowej, wady zgryzu, patologicznych starć, długotrwałych nieuzupełnionych braków zębowych oraz parafunkcji. Natomiast jedyne czego trzeba by to zmienić to chęci i motywacji Pacjenta, czego nie zabrakło w powyższej sytuacji. Cieszymy się razem z Pacjentem i życzymy jak najwięcej okazji do uśmiechania się:)

Higienistki Ela, Marta, Luiza oraz doktor Marcin po urlopie chętnie poprawią również Twój uśmiech :) A tymczasem zasłużona przerwa...

 

implanty Opole

 

licówki Opole