MASZ PYTANIA?

  570 270 470
 gabinet@mikrostomart.pl

Pogotowie stomatologiczne 24h!

Szanowny Pacjencie, jeśli trafiłeś na tą stronę bo szukasz pomocy, kliknij tutaj! 
Dzwoń do nad dopiero po szczegółowym zapoznaniu się z treściami zawartymi na powyższej podstronie!
Nie świadczymy usług na NFZ.

 

 

Bezbolesne znieczulenie komputerowe

Chcąc zapewnić maksymalny komfort naszym pacjentom znieczulamy komputerowo za pomocą systemu SleeperOne!

Nowoczesny sprzęt stomatologiczny

Posługujemy się tylko najwyższej klasy sprzętem medycznym (system SAF, kauter elektryczny, PIEZO), stosując najlepszej jakości materiały. Daje to gwarancję bezpieczeństwa podczas całego procesu leczenia.

 

 

Rodzicu/opiekunie pamiętaj, że jamę ustną maleństwa należy oczyszczać codziennie bez względu na to, czy są już ząbki, czy jeszcze ich nie ma.

 

Bezzębne dziąsła u niemowląt zaleca się przemywać gazikiem zwilżonym przegotowaną wodą lub specjalnymi chusteczkami do jamy ustnej maluszków (firm posiadających takie chusteczki jest na rynku już coraz więcej).

Można również kupić silikonowe nakładki na palec z wypustkami (imitujące szczoteczkę do zębów), które co prawda zalecane są od 6. miesiąca życia, jednak można ich używać do masażu dziąsełek.

 

Pojawienie się pierwszego ząbka u dziecka, to znak, że powinniśmy wybrać się do zaprzyjaźnionego gabinetu stomatologicznego.

Pierwsza wizyta jest spotkaniem adaptacyjnym. Dziecko poznaje nowe miejsce, a sama wizyta jest kierowana głównie do Was rodzicu/opiekunie aby wyeliminować błędy higienizacyjne u Waszych pociech

 

To podstawy ale też pierwszy krok do zdrowych zębów Waszych dzieci i widywaniu się z nami przeważnie podczas wizyt kontrolnych:)