MASZ PYTANIA?

  570 270 470
 gabinet@mikrostomart.pl

Radiowizjografia cyfrowa

Dysponujemy kompleksową możliwością cyfrowej diagnostyki rentgenowskiej, zarówno zdjęć punktowych wewnątrzustnych, skrzydłowo - zgryzowych jak i zdjęć pantomograficznych i stawów skroniowo - żuchwowych. 

Bezbolesne znieczulenie komputerowe

Chcąc zapewnić maksymalny komfort naszym pacjentom znieczulamy komputerowo za pomocą systemu SleeperOne!

W gabinecie Mikrostomart stosujemy

Najnowocześniejsze technologie dostępne obecnie w stomatologii
Skaner wewnątrzustny, drukarka 3d, lasery, obrazowanie 3d, laboratorium protetyki cyfrowej i wiele, wiele innych...
Wszystko po to aby jak najlepiej, najszybciej i najdokładniej przeprowadzić Państwa przez proces terapeutyczny

 

 

 

Rodzicu/opiekunie pamiętaj, że jamę ustną maleństwa należy oczyszczać codziennie bez względu na to, czy są już ząbki, czy jeszcze ich nie ma.

 

Bezzębne dziąsła u niemowląt zaleca się przemywać gazikiem zwilżonym przegotowaną wodą lub specjalnymi chusteczkami do jamy ustnej maluszków (firm posiadających takie chusteczki jest na rynku już coraz więcej).

Można również kupić silikonowe nakładki na palec z wypustkami (imitujące szczoteczkę do zębów), które co prawda zalecane są od 6. miesiąca życia, jednak można ich używać do masażu dziąsełek.

 

Pojawienie się pierwszego ząbka u dziecka, to znak, że powinniśmy wybrać się do zaprzyjaźnionego gabinetu stomatologicznego.

Pierwsza wizyta jest spotkaniem adaptacyjnym. Dziecko poznaje nowe miejsce, a sama wizyta jest kierowana głównie do Was rodzicu/opiekunie aby wyeliminować błędy higienizacyjne u Waszych pociech

 

To podstawy ale też pierwszy krok do zdrowych zębów Waszych dzieci i widywaniu się z nami przeważnie podczas wizyt kontrolnych:)