MASZ PYTANIA?

  570 270 470
 gabinet@mikrostomart.pl

Pogotowie stomatologiczne 24h!

Szanowny Pacjencie, jeśli trafiłeś na tą stronę bo szukasz pomocy, kliknij tutaj! 
Dzwoń do nad dopiero po szczegółowym zapoznaniu się z treściami zawartymi na powyższej podstronie!
Nie świadczymy usług na NFZ.

 

 

Bezbolesne znieczulenie komputerowe

Chcąc zapewnić maksymalny komfort naszym pacjentom znieczulamy komputerowo za pomocą systemu SleeperOne!

Nowoczesny sprzęt stomatologiczny

Posługujemy się tylko najwyższej klasy sprzętem medycznym (system SAF, kauter elektryczny, PIEZO), stosując najlepszej jakości materiały. Daje to gwarancję bezpieczeństwa podczas całego procesu leczenia.

Przyszedł maj, a wraz z majem coraz śmielej przebija się słońce poprzez zachmurzone ostatnimi czasy niebo. Pomimo trudności jakie ostatnio nas wszystkich dotknęły warto jednak łapać promienie słoneczne, a wraz z nimi witaminę słońca - D3.
Witamina D3 ma nie tylko ogromny wpływ na nasze dobre samopoczucie i lepszą koncentrację ale także na zdrowy stan i higienę jamy ustnej.
Witamina D zapewnia prawidłowe wchłanianie wapnia oraz fosforu, które są ważne
w procesie mineralizacji zębów i są podstawowymi budulcami szkliwa . Niedobory  wit. D3 w wieku dziecięcym mogą prowadzić do niedorozwoju szkliwa i zębiny czy problemów z wyrzynaniem się zębów. Co więcej, niekorzystny wpływ tego niedoboru może także dotyczyć pacjentów po zabiegu wszczepienia implantów stomatologicznych. Zakłócony może zostać proces integracji implantu z kością i w efekcie końcowym do odrzucenia wszczepu przez organizm. W naszym gabinecie dzięki nowoczesnej technologii mamy możliwość precyzyjnie przygotować się do zabiegów implantologicznych, co za tym idzie pozwala nam to wyeliminować  potencjalne ryzyko. Dodatkowo witamina D3 działanie jak naturalny antybiotyk, który pozwala na szybsze gojenie się ran.
Prawidłowy poziom witaminy D3 jest również bardzo ważny w profilaktyce zapaleń dziąseł oraz przyzębia. Ryzyko zachorowania na te dolegliwości wzrasta przy niedoborze witamin, a zwłaszcza braku witaminy D.