MASZ PYTANIA?

  570 270 470
 gabinet@mikrostomart.pl

Radiowizjografia cyfrowa

Dysponujemy kompleksową możliwością cyfrowej diagnostyki rentgenowskiej, zarówno zdjęć punktowych wewnątrzustnych, skrzydłowo - zgryzowych jak i zdjęć pantomograficznych i stawów skroniowo - żuchwowych. 

Leczenie pod mikroskopem

Mikroskop pozwala stomatologowi dostrzec wszystko to, co nie jest widziane gołym okiem, a więc odkryć „ukryty” lub zarośnięty kanał zębowy, a następnie udrożnić go. 
Pozwala również na zlokalizowanie i usunięcie złamanego narzędzia z kanału!

Nowoczesny sprzęt stomatologiczny

Posługujemy się tylko najwyższej klasy sprzętem medycznym (system SAF, kauter elektryczny, PIEZO), stosując najlepszej jakości materiały. Daje to gwarancję bezpieczeństwa podczas całego procesu leczenia.

Szczoteczki solo są przeznaczone przede wszystkim dla osób, które korzystają z aparatów ortodontycznych i implantów. Niekiedy sięgają po nie także osoby poszukujące możliwości dokładnego oczyszczenia przestrzeni między zębowych. W ostatnim czasie stają się coraz popularniejsze na rynku.
Szczoteczka jedno-pęczkowa to produkt specjalistyczny, który przeznaczony jest do czyszczenia przy szyjkowego. Dzięki specjalnej konstrukcji główki oraz idealnie dopasowanej długości włosia pozwala na dokładne czyszczenie powierzchni, które znajdują się między zębami i dziąsłami. Szczoteczka tego rodzaju ułatwia m.in. czyszczenie zębów trzonowych,szczególnie od pow.języka. Oryginalne szczoteczki jedno-pęczkowe mają zaokrąglony kształt, dzięki czemu dopasowują się do linii dziąseł. Dodatkowym ich atutem jest wielkość główki, mała końcówka pozwala na dokładniejsze czyszczenie osobom z odruchem wymiotnym oraz pozwala na dotarcie w najdalsze zakamarki np. ułatwia szczotkowanie ósemek :)
Higienistki z Mikrostomart gorąco polecają i zachęcają do korzystania .