MASZ PYTANIA?

  570 270 470
 gabinet@mikrostomart.pl

Radiowizjografia cyfrowa

Dysponujemy kompleksową możliwością cyfrowej diagnostyki rentgenowskiej, zarówno zdjęć punktowych wewnątrzustnych, skrzydłowo - zgryzowych jak i zdjęć pantomograficznych i stawów skroniowo - żuchwowych. 

Bezbolesne znieczulenie komputerowe

Chcąc zapewnić maksymalny komfort naszym pacjentom znieczulamy komputerowo za pomocą systemu SleeperOne!

Nowoczesny sprzęt stomatologiczny

Posługujemy się tylko najwyższej klasy sprzętem medycznym (system SAF, kauter elektryczny, PIEZO), stosując najlepszej jakości materiały. Daje to gwarancję bezpieczeństwa podczas całego procesu leczenia.

 

 

Uważamy, że powodzenie leczenia zależy przede wszystkim od  nastawienia pacjenta. 

Podczas pierwszych wizyt staramy się pokazać pacjentom istotę problemu. 

Edukacja pacjenta razem z leczeniem oczywiście, to nasza podstawowa misja.

 

Każdy pacjent pojawiający się w naszym gabinecie w pierwszej kolejności przechodzi dokładną diagnostykę.

Wykonywane jest zdjęcie panoramiczne, zdjęcia skrzydłowo-zgryzowe, tomografia komputerowa (w razie potrzeby), przegląd i badanie jamy ustnej. Zwracamy również uwagę na stawy skroniowno-żuchwowe. Pacjent po każdej wizycie ma możliwość otrzymania pełnej dokumentacji medycznej. .

Kolejnym etapem jest wykonanie profesjonalnej higienizacji aby pozbyć się części bakterii z jamy ustnej, oczyścić powierzchnię, wykonać fluoryzację i wzmocnić zęby. Podczas wizyty higienizacyjnej, higienistka stomatologiczna wykonuje dokładny instruktaż w jamie ustnej pacjenta, dopasowany do indywidualnych potrzeb. Po higienizacji pacjent ma okazję zobaczyć efekty aktualnej wizyty w postaci zdjęć robionych przed oraz po zabiegu higienizacji. 

 

Na trzeciej wizycie celem pogłębienia diagnostyki i rejestracji zwarcia, każdy pacjent ma wykonywane u nas komputerowe skany wewnątrzustne, dzięki którym na każdym etapie leczenia mamy możliwość porównania efektów naszej pracy (zarówno na poziomie pracy lekarza, jak i pracy pacjenta wykonywanej już w zaciszu własnego domu). 

 

Higienizacje wraz z diagnostyką przeprowadzane są przeprowadzane w naszym gabinecie przez dyplomowaną higienistkę stomatologiczną, która dokłada wszelkich starań, żeby Wasze leczenie było nie tylko skuteczne ale również stabilne.