MASZ PYTANIA?

  570 270 470
 gabinet@mikrostomart.pl

Radiowizjografia cyfrowa

Dysponujemy kompleksową możliwością cyfrowej diagnostyki rentgenowskiej, zarówno zdjęć punktowych wewnątrzustnych, skrzydłowo - zgryzowych jak i zdjęć pantomograficznych i stawów skroniowo - żuchwowych. 

Leczenie pod mikroskopem

Mikroskop pozwala stomatologowi dostrzec wszystko to, co nie jest widziane gołym okiem, a więc odkryć „ukryty” lub zarośnięty kanał zębowy, a następnie udrożnić go. 
Pozwala również na zlokalizowanie i usunięcie złamanego narzędzia z kanału!

Nowoczesny sprzęt stomatologiczny

Posługujemy się tylko najwyższej klasy sprzętem medycznym (system SAF, kauter elektryczny, PIEZO), stosując najlepszej jakości materiały. Daje to gwarancję bezpieczeństwa podczas całego procesu leczenia.

W artykule poniżej prezentujemy Państwu kilka przykładów - z naszej zasobnej biblioteki metamorfoz - tego jak za pośrednictwem stomatologii estetycznej i jej możliwości zmienia się oblicze pacjenta i poprawia komfort jego życia.
Wiele z Pacjentek / Pacjentów nadal boryka się z problemem uśmiechu, który jest dla nich raczej powodem do kompleksów niż wizytówką i nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, że w dzisiejszych czasach, przy zastosowaniu najnowszych zdobyczy stomatologii XXI wieku może szybko, łatwo i bezboleśnie odmienić swój wizerunek na taki jaki sobie tylko wymażą.

Cyfrowe planowanie uśmiechu i technologia CAD/CAM daje możliwości szybkiego i skutecznego zaplanowania uśmiechu najlepiej dopasowanego do pacjenta. Technologia produkcji z dokładnością do 50 mikronów pozwala na stworzenie uzupełnień w sposób bardzo precyzyjny zabezpieczając zęby przed próchnicą wtórną i dokładnie odwzorowując to co zostało wcześniej zaplanowane w komputerze. Nowoczesne ceramiki sprawiają optycznie wrażenie największej naturalności nowych zębów, a lasery stomatologiczne pozwalają na bezbolesne przeprowadzenie koniecznych interwencji chirurgicznych.

Tego typu podejście oraz zastosowanie nawigowanej cyfrowo implantologii stomatologicznej pozwala w wielu przypadkach odtworzyć estetyczny uśmiech u Pacjentów z całkowitym bezzębiem lub uzębieniem szczątkowym w jeden dzień, w trakcie jednego zabiegu, zmniejszając dolegliwości pozabiegowe praktycznie do minimum.

Więcej szczegółach prezentujemy w serii filmów na temat metamorfoz dostępnych na naszym kanale na YouTube linkowanych poniżej:

Odcinek 1 https://www.youtube.com/watch?v=mqQ5SSXlzH4

Odcinek 2 https://www.youtube.com/watch?v=m5Lce-0qV0s

Odcinek 3 - Już w sobotę :)

A jeśli znasz kogoś kto myśli o metamorfozie uśmiechu udostępnij mu ten post. Może akurat rozwiejemy jego wątpliwości lub zmienimy jego życie