MASZ PYTANIA?

  570 270 470
 gabinet@mikrostomart.pl

Pogotowie stomatologiczne 24h!

Szanowny Pacjencie, jeśli trafiłeś na tą stronę bo szukasz pomocy, kliknij tutaj! 
Dzwoń do nad dopiero po szczegółowym zapoznaniu się z treściami zawartymi na powyższej podstronie!
Nie świadczymy usług na NFZ.

 

 

Bezbolesne znieczulenie komputerowe

Chcąc zapewnić maksymalny komfort naszym pacjentom znieczulamy komputerowo za pomocą systemu SleeperOne!

W gabinecie Mikrostomart stosujemy

Najnowocześniejsze technologie dostępne obecnie w stomatologii
Skaner wewnątrzustny, drukarka 3d, lasery, obrazowanie 3d, laboratorium protetyki cyfrowej i wiele, wiele innych...
Wszystko po to aby jak najlepiej, najszybciej i najdokładniej przeprowadzić Państwa przez proces terapeutyczny

 

W artykule poniżej prezentujemy Państwu kilka przykładów - z naszej zasobnej biblioteki metamorfoz - tego jak za pośrednictwem stomatologii estetycznej i jej możliwości zmienia się oblicze pacjenta i poprawia komfort jego życia.
Wiele z Pacjentek / Pacjentów nadal boryka się z problemem uśmiechu, który jest dla nich raczej powodem do kompleksów niż wizytówką i nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, że w dzisiejszych czasach, przy zastosowaniu najnowszych zdobyczy stomatologii XXI wieku może szybko, łatwo i bezboleśnie odmienić swój wizerunek na taki jaki sobie tylko wymażą.

Cyfrowe planowanie uśmiechu i technologia CAD/CAM daje możliwości szybkiego i skutecznego zaplanowania uśmiechu najlepiej dopasowanego do pacjenta. Technologia produkcji z dokładnością do 50 mikronów pozwala na stworzenie uzupełnień w sposób bardzo precyzyjny zabezpieczając zęby przed próchnicą wtórną i dokładnie odwzorowując to co zostało wcześniej zaplanowane w komputerze. Nowoczesne ceramiki sprawiają optycznie wrażenie największej naturalności nowych zębów, a lasery stomatologiczne pozwalają na bezbolesne przeprowadzenie koniecznych interwencji chirurgicznych.

Tego typu podejście oraz zastosowanie nawigowanej cyfrowo implantologii stomatologicznej pozwala w wielu przypadkach odtworzyć estetyczny uśmiech u Pacjentów z całkowitym bezzębiem lub uzębieniem szczątkowym w jeden dzień, w trakcie jednego zabiegu, zmniejszając dolegliwości pozabiegowe praktycznie do minimum.

Więcej szczegółach prezentujemy w serii filmów na temat metamorfoz dostępnych na naszym kanale na YouTube linkowanych poniżej:

Odcinek 1 https://www.youtube.com/watch?v=mqQ5SSXlzH4

Odcinek 2 https://www.youtube.com/watch?v=m5Lce-0qV0s

Odcinek 3 - Już w sobotę :)

A jeśli znasz kogoś kto myśli o metamorfozie uśmiechu udostępnij mu ten post. Może akurat rozwiejemy jego wątpliwości lub zmienimy jego życie