MASZ PYTANIA?

  570 270 470
 gabinet@mikrostomart.pl

Radiowizjografia cyfrowa

Dysponujemy kompleksową możliwością cyfrowej diagnostyki rentgenowskiej, zarówno zdjęć punktowych wewnątrzustnych, skrzydłowo - zgryzowych jak i zdjęć pantomograficznych i stawów skroniowo - żuchwowych. 

Bezbolesne znieczulenie komputerowe

Chcąc zapewnić maksymalny komfort naszym pacjentom znieczulamy komputerowo za pomocą systemu SleeperOne!

Nowoczesny sprzęt stomatologiczny

Posługujemy się tylko najwyższej klasy sprzętem medycznym (system SAF, kauter elektryczny, PIEZO), stosując najlepszej jakości materiały. Daje to gwarancję bezpieczeństwa podczas całego procesu leczenia.

Leczenie kanałowe pod mikroskopem stanowi podstawę funkcjonowania naszej praktyki, a lwią część prowadzonego leczenia stanowi pomoc lekarzom z innych gabinetów w zarządzaniu trudnymi bądź powikłanymi przypadkami, tak jak w sytuacji poniższej, gdzie poproszono nas o pomoc w usunięciu złamanego narzędzia i dokończenie leczenia kanałowego.
 
Złamane w kanale narzędzie bywa o tyle problematyczne, że blokuje drogę do właściwej dezynfekcji kanału i nierzadko aby leczenie zostało zakończone sukcesem - wymagane jest jego usunięcie - z dostępu klasycznego (jak tutaj) bądź chirurgicznego.
 
Od radzenia sobie z takimi problemami jesteśmy my. Bo to nie "nowoczesne zabawki" jak mikroskop czy laser usuwają komplikacje, ale stanowią potężne narzędzie w rękach doświadczonego operatora. Szanowni Koledzy specjalizujący się w innych dziedzinach stomatologii - jeśli macie problem na jakimkolwiek etapie leczenia kanałowego - pomożemy na zasadach "practice limited to endodontics".
 
 
 
 
 
 
implanty opole