MASZ PYTANIA?

  570 270 470
 gabinet@mikrostomart.pl

Pogotowie stomatologiczne 24h!

Szanowny Pacjencie, jeśli trafiłeś na tą stronę bo szukasz pomocy, kliknij tutaj! 
Dzwoń do nad dopiero po szczegółowym zapoznaniu się z treściami zawartymi na powyższej podstronie!
Nie świadczymy usług na NFZ.

 

 

Leczenie pod mikroskopem

Mikroskop pozwala stomatologowi dostrzec wszystko to, co nie jest widziane gołym okiem, a więc odkryć „ukryty” lub zarośnięty kanał zębowy, a następnie udrożnić go. 
Pozwala również na zlokalizowanie i usunięcie złamanego narzędzia z kanału!

Nowoczesny sprzęt stomatologiczny

Posługujemy się tylko najwyższej klasy sprzętem medycznym (system SAF, kauter elektryczny, PIEZO), stosując najlepszej jakości materiały. Daje to gwarancję bezpieczeństwa podczas całego procesu leczenia.

HO HO HO

 

Zbliża się pora świątecznych zakupów.

Stworzyliśmy więc mały prezentownik dentystyczny na ten rok aby pomóc tym niezdecydowanym jeszcze co kupić dla kogoś bliskiego, znajomych, czy sąsiadki z 3. piętra;)

Znajdziecie tutaj pomysł na prezent nie tylko piękne ale przede wszystkim przydatne na co dzień.

 

 

 

1. Ścienny sterylizator szczoteczek do zębów. Samo mycie szczoteczki pod wodą to za mało żeby pozbyć się wszystkich bakterii i zarazków. Sterylizator możemy zamontować na ścianę, a po odłożeniu do niego szczoteczki, od razu rozpoczyna się proces sterylizacji. Co więcej, jednocześnie możemy umieścić tam aż 4 szczoteczki, czyli rodzina 2+2 mając taki sprzęt, może spać spokojnie 

2. Opakowanie na mleczne ząbki - idealna pamiątka rodzinna. Można schować w pudełko z pamiątkami i po latach otworzyć ponownie. Radość rodziców i dzieci bezcenna.

3. Irygator - doczyści te miejsca, gdzie trudno nam się dostać nawet za pomocą nici dentystycznej. Jeden prezent dla całej rodziny, wystarczy tylko wymienić końcówkę. Każdy z domowników może mieć swój kolor. Modeli irygatorów jest na rynku całkiem sporo. Możemy wybierać pomiędzy stacjonarnymi oraz bezprzewodowymi, większymi i mniejszymi oraz całą gamą kolorystyczną. Zalecane od 3.r.ż. (młodsze dzieci mogą odczuwać ból podczas stosowania).

3. Szczoteczka elektryczna dla dzieci  - na rynku jest ich cała masa ale ważne żeby wybierać nie tylko na postawie upodobań estetycznych. Świecące, odmierzające czas, grające: mnóstwo  sposobów na przekonanie malucha do systematycznego mycia zębów.

5. Szczoteczka elektryczna dla dorosłych. Żeby nie było, że tylko dzieciom każemy myć zęby, warto od siebie dać dobry przykład tym młodszym. Co więcej, jedna rękojeść może służyć całej rodzinie, gdyż pasują zarówno te końcówki wymienne dla dorosłych, jak i te dla dzieci z motywami bajkowymi. Dodatkowo w okresie świątecznym możemy trafić na promocje i kupić dwie rękojeści w cenie jednej.

6. Zestaw past smakowych marki Curaprox Polska. Nie tylko pięknie wyglądają i świetnie pachną. Nalegamy jednak aby ich pod żadnym pozorem nie jeść. To nadal jednak pasta do mycia zębów.

W zestawie znajdują się:  

- PureHappiness: brzoskwinia + morela

- Rising Star: grejpfrut + bergamotka

- Candy Lover: arbuz

 - Challenger: gin z tonikiem + persymona

 - Explorer: jabłko + aloes

 - Daydreamer: jeżyna + lukrecja

 

7. Zabawkowy gabinet dentystyczny. Pokażmy dziecku, że wizyta u dentysta może być przyjemna. Dzięki drewnianym przyborom, których odzwierciedlenie znajdziemy w prawdziwym gabinecie dentystycznym, możemy odgrywać scenki przeglądu dentystycznego, higienizacji, czy usuwania ząbka. 

8. Klepsydra. Przyznać się, kto naprawdę za każdym razem szczotkuje zęby dwie minuty. W sklepach znajdziemy klepsydry zarówno piaskowe, jak i elektroniczne. Można je postawić na umywalce, przyczepić na lustro, lub trzymać na półce tuż przy szczoteczkach.