MASZ PYTANIA?

  570 270 470
 gabinet@mikrostomart.pl

Pogotowie stomatologiczne 24h!

Szanowny Pacjencie, jeśli trafiłeś na tą stronę bo szukasz pomocy, kliknij tutaj! 
Dzwoń do nad dopiero po szczegółowym zapoznaniu się z treściami zawartymi na powyższej podstronie!
Nie świadczymy usług na NFZ.

 

 

Leczenie pod mikroskopem

Mikroskop pozwala stomatologowi dostrzec wszystko to, co nie jest widziane gołym okiem, a więc odkryć „ukryty” lub zarośnięty kanał zębowy, a następnie udrożnić go. 
Pozwala również na zlokalizowanie i usunięcie złamanego narzędzia z kanału!

Nowoczesny sprzęt stomatologiczny

Posługujemy się tylko najwyższej klasy sprzętem medycznym (system SAF, kauter elektryczny, PIEZO), stosując najlepszej jakości materiały. Daje to gwarancję bezpieczeństwa podczas całego procesu leczenia.

Dla wielu Pacjentów spotkanie z stomatologiem to duży stres, ale da się go zminimalizować przez odpowiednie nastawienie i przygotowanie. Przed wizytą u dentysty warto się odpowiednio przygotować, aby czuć się komfortowo i aby wizyta przebiegła sprawnie i efektywnie. No dobrze, ale o czym należy pamiętać przed przyjazdem do gabinetu?
1. Umycie zębów- sprawa oczywista ❤️
Jeśli jednak zapomni Wam się lub wpadaxie do gabinetu z biegu Nie Martwcie Się !
W naszej łazience są przygotowane jednorazowe szczoteczki do zębów oraz pasty 🦷
2.posilek
W większości przypadków na wizytę u dentysty najlepiej przyjść lekko najedzonym. Zmniejszy to ryzyko omdleń, zwiększy komfort i zapobiegnie dużemu głodowi, gdy lekarz po wizycie zaleci wstrzymanie się od spożywania pokarmów na jakiś czas.
3. Opryszczka wargowa
Jeśli zauważymy u siebie pierwsze objawy opryszczki, np. charakterystyczne swędzenie warg oraz pojawiający się pęcherz, należy poinformować nas o zaistniałej sytuacji .
Mamy możliwość leczenia opryszczki w 2 minuty za pomocą lasera 😊
A wizytę na leczenie zaleca się wtedy przełożyć w ciągu najbliższych 2 tygodni.
4. Dokumentacja medyczna
Gdy zgłaszasz się do gabinetu pierwszy raz warto zabrać ze sobą dokumentację medyczną. W szczególności przydatne mogą być zdjęcia RTG wykonywane w niedalekiej przeszłości, aby po prostu nie musieć ich powtarzać.
5.odpowiednie nastawienie ! 😇😊
Punkt klucz! Należy pamiętać, że lekarz jest po to aby pomóc, ale niestety bez odpowiedniego nastawienia i współpracy może to się nie powieźć. Warto przed wizytą zrelaksować się swoimi ulubionymi sposobami, oczywiście nie chodzi tu o lampkę wina 😉
Zapraszamy do Mikrostomart 💓
📲570270470